Keramická ochrana laku 50ml / K2 Gravon

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Polský výrobekSada pro vytvoření keramické ochranné vrstvy na karoserii auta

Dostupnost Během několika dní
Cena 2 223 Kč bez DPH
2 690 Kč    
Kód produktu AMG030
Značka K2
Kategorie Vosky
Záruka 2 roky
 

Keramický povlak je v současné době světově známý jako nejtrvanlivější ochrana laku a jiných povrchů. To zajišťuje nejvyšší možnou úroveň ochrany a mnohem vyšší tvrdost než nejtvrdší nátěry. Po použití je na laku vytvořena neviditelná vrstva o tloušťce 2-3 mikrony, díky které je lak zcela izolovaný od účinku všech vnějších faktorů.

Výhody

K2 Gravon chrání povrch před poškrábáním, nečistotami, UV zářením, solí, ptačími exkrementy, kyselými dešti, mízou stromů, hmyzem, usazeninám, korozí a mechanickými poškozeními, jakými jsou nárazy kamenů. Také pomáhá omezit riziko snížení lesku, zejména při vystavení slunečnímu záření.

Technologie

Na bázi nejnovější technologie byl vytvořen produkt pro nejnáročnější uživatele se 100% spokojeností s konečným výsledkem. Keramický povlak K2 Gravon je jedním z nejvíce inovativních produktů využívajících moderní nanotechnologie.

Na rozdíl od vosků, keramický povlak nelze smýt chemickými látkami (myčky aut) a proto je keramický povlak nejstabilnější známou ochranou povrchů. Jediný způsob, jak lze keramický povlak odstranit je pomocí strojní leštičky.

K2 Gravon lze aplikovat na lak, pryž, plast, kov i sklo. Využití najde nejen při ochraně laku auta, ale také v letectví, jachtingu a pro průmyslové aplikace.

Lak bez ochrany / Lak s tradiční voskovou ochranou / Lak s keramickým povlakem

 

Obsah balení:
• K2 Gravon 50 ml
• Aplikátor 1 ks
• Aplikátor (ubrousky) 5 ks
• Utěrka z mikrovlákna 1 ks

PRODUKTOVÉ VIDEO K2 GRAVON

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.